تبلیغات
ترینر- تریلر-کدتقلب-نقد-اخبار بازی ها - اخرین اطلاعات از Dante’s Inferno
سه شنبه 29 بهمن 1387  08:00 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: Hamid xxx
نوع مطلب: اخبار بازی ها ،

 اخرین اطلاعات از Dante’s Inferno
اطلاعات جدیدی از بازی Dante’s Inferno بدست امده و به نظر این بازی به یك بازی بزرگ تبدیل خواهد شد.
.............
بازی به صورت ثابت در 60 فریم اجرا خواهد شد و دارای انیمیشن های فوق العاده دشمنان و خود Dante می باشد. Dante Aligheri شاعر شهر فلورانس برای این كه بتواند وارد بازی های كامپیوتری شود در این بازی به یك شوالیه شش فوتی با قدرت های جادویی تبدیل شده است. Dante در تمام جهنم مبارزه می كند تا بتواند Beatrice مشعوقه خود را كه به قتل رسیده و اشتباها به underworld فرستاده شده است را نجات دهد.

یكی از اولین مبارزات با Boss های بازی در برزخ اتفاق می افتد جایی كه روح های سرگردان در حال عذاب دیدن هستند و با وجود اینكه نزدیك به خدا هستند هیچ وقت به ان نمیرسند. در اینجاست كه Dante با الهه مرگ یعنی Grim Reaper ( ازرائیل ) می جنگد و قبل از اینكه به underworld سقوط كند داس جادویی Grim Reaper را میدزدد

كنترل بازی دقیقا شبیه God of War هست. حتی برای باز كردن صندوق ها از دكمه دایره استفاده می كنید. خوشبختانه Wayne Barlowe طراح بازی است. كسی كه علاوه بر كار كردن بر روی فیلم هایی هالیوودی همچون Blade 2 , عمده شهرت خود را برای نوشتن Barlowe’s Inferno دارد , كتابی كه در ان مجموعه ای از نقاشی های برگفته شده از كتاب Dante’s Inferno وجود دارد.

در اصل بازی قرار است بازیكن را به 9 حلقه جهنم ببرد. حلقه اول در بازی برزخ هست كه با پیشروی در ان كار بازیكن سخت و سخت تر می شود. حلقه پنجم خشونت نام دارد جایی كه مردم محكوم هستند تا ابد با هم مبارزه كنند. احتمال در حلقه اخر شما شخصا با شیطان مبارزه می كنید. تاریخ عرضه بازی همچنان نامشخص است.

   


نظرات()   

ترینر- تریلر-کدتقلب-نقد-اخبار بازی ها

بهترین مکان برای بازی خورهای حرفه ای