تبلیغات
ترینر- تریلر-کدتقلب-نقد-اخبار بازی ها - اطلاعات جدید از Dante's Inferno
جمعه 25 بهمن 1387  11:00 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: Hamid xxx
نوع مطلب: اخبار بازی ها ،

 اطلاعات جدید از Dante's Inferno  مجله PSM3 اولین اطلاعات را از بازی ترسناك Dante's Inferno فاش كرده است. در روی جلد این مجله نوشته شده است زمانی كه God of War به دیدار Dead Space می رود. این بازی برای PC , X360 , PS3 احتمالا در اواخر سال 2009 عرضه می شود.
..........
بازی Dante's Inferno توسط همان تیم سازنده Dead Space در استودیو EA Redwood Shores ساخته می شود. در این بازی سفر Dante به گونه ای مدرن در 9 قلمرو جهنم یعنی برزخ , شهوت , پر خوری , طمع , خشم , كفر , بی رحمی , كلاهبرداری و خیانت است. این بازی توسط موتور God Father و همان موتور مخصوص بازی Dead Space ساخته می شود.

Dante در بازی با موجودات كثیف این مناطق , شیاطین , مواد مذاب و ... باید بجنگد تا با بتواند عشق خود یعنی Beatrice را پیدا كند.

المان های این بازی برگفته از چندین بازی مختلف هست. از لحاظ ترتیب دكمه ها كاملا شبیه بازی God of War طراحی شده است. شما با زدن دكمه راست از حملات دشمن جا خالی میدهید و با دكمه مربع حمله معمولی و با دكمه مثل حملات سهم گین خواهید كرد. با زدن نگه داشتن دكمه R1 و زدن دكمه مربع شما دشمنان خود را همانند بازی Devil May Cry به هوا پرتاب می كنید. , و با نگه داشتن این دكمه ها Dante به حملات خودش ادامه میدهد و دشمن را در هوا معلق می كند.

زمانی كه دشمنان شما می میرند. برای شما مقداری جان و Magic Orb باقی می گذارند ( همانند Red Orb های Devil May Cry ) و شما می توانید از انها استفاده كنید. همچنین ممكن است این گونه وسایل در یك جعبه برای شما گذاشته شود كه شما با زدن دكمه دایره انها را باز می كنید. صحنه های Quick Time Events در این بازی وجود دارد. Boss های بازی بسیار بزرگ هستند و زمانی كه Dante از انها بالا می رود تا كار انها را تمام كند بازی به صورت Quick Time Events و كاملا به شكل Boss كشتن های Kratos تبدیل می شود.

   


نظرات()   

ترینر- تریلر-کدتقلب-نقد-اخبار بازی ها

بهترین مکان برای بازی خورهای حرفه ای